Zapraszamy do udziału.

 

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "Padlet – tablica w sieci", który jest dostępny na Platformie edukacyjnej Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach (https://moodle.pbw.katowice.pl/course/index.php?categoryid=4). Mogą w nim uczestniczyć wszyscy zainteresowani. Udział w kursie polecamy przede wszystkim bibliotekarzom oraz nauczycielom różnych przedmiotów i poziomów nauczania.

 

Na szkolenie można się zapisać samodzielnie, po założeniu konta użytkownika i zalogowaniu się na nim. Formularz logowania/rejestracji jest dostępny na stronie: https://moodle.pbw.katowice.pl/login/index.php.

 

Dostęp do kursu będzie możliwy przez 24 godziny na dobę do końca grudnia 2021. Zadanie uczestników polega na zapoznaniu się z udostępnionymi materiałami (pliki PDF, linki, film instruktażowy).

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia w formie elektronicznej, potwierdzające udział w trzygodzinnym kursie e-learningowym. Będą wysyłane na bieżąco, po otrzymaniu informacji, że dany uczestnik ukończył kurs.

 

Zapraszamy do zapisów!

 

Szczegółowych informacji udziela:

 

Anna Marcol

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacje o usłudze Padlet: https://bit.ly/31liFQ9.